Tagasiside

SIIA VÕITE KIRJUTADA KOMMENTAARI, ET ANDA TAGASISIDET. FACEBOOKI KIRJUTATUD SÕNUMID LISATAKSE KA SIIA LEHELE.

Meie majas käis täna korstnapühkija Kaido Truupõld.Väga sõbralik noor inimene,kes oskab vastata kõigile küttesüsteeme ja -koldeid puudutavatele küsimustele.Ja mis peaasi-teeb oma tööd nii korralikult,et pärast korstnapühkija lahkumist ruumid peaaegu ei vajagi mingit koristamist ,kuna Kaido Truupõllul on olemas ka kõik kõige kaasaegsemad töövahendid.Julgeme Kaido Truupõldu soovitada ka kõige nõudlikumatele majaomanikele. Otepää Tartu mnt.6 majarahvas.

Posted by Laine Tämm on 12. august 2014. a.

 

Silva Vadi: Suurepärane! Olen tööga ülirahul 😀 Kõigi truupide ja vajalike asjade puhastamine tehti ülima tähelepanu ja korralikusega. Nii Kaido kui tema supertubli abiline jätsid meile ülihea mulje ja me soovitame kõigile, kes hoolivad oma kodu tuleohutusest 😀 Vaatamata meie iga aastasele korstna ja truupide puhastamisele, tundus, et neid pole kunagi puhastatud. See tahma ja nõe hulk, mida nad said jättis mulle sellise mulje. Kindlasti kasutan ka edaspidi nende professionaalset teenust. Pealegi, on see täiesti taskukohane ja saab paberi 5 aasta peale! Soovitan neid tublisid mehi kõigile!!! Nad on super head korstnapühkijad 😀 Tänan Teid mõlemaid veelkord!!! Silvia

 

Pille: Hea töö tegi korstnapühkija. Tunneb hästi oma tööd Kaido Truupõld. Hinnad on ka soodsad.
Soovitan soojalt.
Tartumaa elanik

Kirjuta arvustus Googlesse.

3 thoughts on “Tagasiside

  1. Tegeleme ka ise korstnapühkimisteenuse pakkumisega, kuid mitte Tartus, aga tunneme kohalike tegijaid hästi. Seega julgeme soovitada Kaidot kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.